Het Adtraction Blog

Een open brief van Simon Gustafson, CEO van Adtraction

In dit artikel deelt Simon Gustafson, CEO van Adtraction, zijn mening over het belang van platform denken en waarom Adtraction publishers en adverteerders centraal stelt in alles wat we doen.

De bestaansreden van Adtraction is het creëren van waarde voor adverteerders en publishers. Wij zijn er van overtuigd dat het volgen van dit principe een winnende formule is, niet alleen voor de ontwikkeling van Adtraction, maar ook voor de vooruitgang van de industrie als geheel.

Service, transparantie en lokale aanwezigheid

Onze strategie en de manier waarop we werken is gebaseerd op drie eenvoudige principes. We streven naar geweldige service, we streven ernaar transparant te zijn en we willen lokaal aanwezig zijn. Service, transparantie en lokale aanwezigheid zijn allemaal facilitatoren die ons helpen onze partners te ondersteunen, en zonder deze basisprincipes te volgen, denk ik niet dat we in staat zouden zijn om dezelfde partnergerichte visie te koesteren die we hebben. Ons gevoel is dat als we waarde creëren voor onze adverteerders en publishers, we succesvol zullen zijn.

Service staat centraal in wat we doen en wie we zijn. Dienstverlening is niet zomaar een cliché. We zien keer op keer het bewijs dat ondersteuning zowel publishers als adverteerders helpt om meer waarde en inkomsten te genereren via het aangesloten kanaal. Naar onze mening moeten adverteerders die voor affiliate marketing via een aangesloten netwerk kiezen, proactieve, toegewijde en tijdige ondersteuning krijgen, terwijl publishers snelle en effectieve ondersteuning moeten krijgen als ze problemen ondervinden.

Transparantie schept vertrouwen in onze relaties met adverteerders en publishers. We krijgen vaak feedback van adverteerders die aangeven de openheid van Adtraction te waarderen. Er is grote waarde verbonden aan de eerlijkheid die voortkomt uit een service die 100% transparant is, en we werken er echt aan om deze waarde waar te maken in alles wat we doen. Als we denken dat een adverteerder er geen baat bij zou hebben om een ​​partnerschap met Adtraction aan te gaan, zouden we dit niet aanbevelen. We werken eraan om wrijving te minimaliseren en problemen op te lossen - en we zoeken liever een wederzijds voordelige oplossing dan een die er goed uitziet.

Het derde principe is lokale aanwezigheid. Dit is de sleutel tot het opbouwen van goede relaties met publishers en adverteerders. Terwijl andere netwerken zich terugtrekken en centraliseren, hebben wij meer kantoren geopend. Lokale aanwezigheid biedt verder de mogelijkheid om unieke kennis op te doen van de specifieke markt waarin we actief zijn, en zorgt het ervoor dat ons team experts zijn in hun markten.

Ons doel is om de bedrijven en partners waarmee we werken te ondersteunen, en deze aanpak stelt ons in staat om een ​​inherente focus op resultaten te behouden. We willen dat onze adverteerders en publishers succesvol zijn. Deze fundamentele focus helpt ons geweldige relaties op te bouwen, en deze geweldige relaties verbeteren de algehele resultaten voor iedereen.

Organisatorische cultuur

Adtraction heeft een cultuur gecreëerd waarin iedereen welkom is en waar de kernwaarden Service, Transparantie en Lokale aanwezigheid sterk staan. Investeren in het welzijn van onze medewerkers heeft ertoe geleid dat ze goed presteren en vooral gelukkig zijn op de werkplek. Als CEO ben ik misschien bevooroordeeld, maar ik denk dat dit duidelijk naar voren komt en direct ten goede komt aan onze adverteerders en publishers. In de loop der jaren hebben we een partner gerichte visie ontwikkeld die voor nieuwe werknemers gemakkelijk te begrijpen is, waardoor ze succesvol zijn in hun werk. Dit komt tot uiting in het feit dat het verloop van ons personeel minder dan 10% bedraagt.

De bedrijfscultuur van Adtraction is een van de dingen waar ik het meest trots op ben. Het is inspirerend om te zien dat de geweldige mensen die we hebben aangenomen, andere geweldige mensen binnenhalen die onze cultuur verder ontwikkelen.

Als het gaat om onze interne bedrijfsvoering, passen we nog een andere belangrijke waarde toe; ‘Delegeren en vertrouwen’. Dit principe is gebaseerd op het idee dat de mensen die het dichtst bij een bepaalde uitdaging staan, degenen zijn die het meest geschikt zijn om die uitdaging op te lossen. We hebben geen onnodige machtsverhoudingen nodig om barrières op te werpen voor de productiviteit van Adtraction. Ons ‘delegeren en vertrouwen’ -principe verhoogt de efficiëntie van onze workflows en resulteert in gelukkiger, meer bekwame medewerkers.

De waarde van duidelijke leidende principes

De afgelopen maanden hebben we harder gewerkt dan ooit, en weten waarvoor we werken was vooral belangrijk in de turbulente tijden die we tot nu toe hebben meegemaakt in 2020.

Uitdagende tijden hebben ons gedwongen om aanzienlijke verbeteringen aan te brengen in onze bedrijfsprocessen en systeemfuncties. Door gebruik te maken van de bestaansreden om adverteerders en publishers op de eerste plaats te zetten, zijn we erin geslaagd de afgelopen maanden meer te bereiken dan we normaal in een jaar doen.

Ik ben enorm trots op het harde werk dat ons team heeft verzet om de bedrijven waarmee we werken te ondersteunen door onze adverteerders en publishers te helpen succesvol door te gaan in deze nieuwe en andere omstandigheden. We hebben het geluk dat we de omzetgroei in de eerste helft van dit jaar hebben gezien en we blijven positief over de rest van 2020.

Krijg de laatste info van onze blog.

Zie meer artikelen