Kariera / Poland / Warsaw

Account Manager

Zakres obowiązków:

1. współpraca z wydawcami (strony www, bazy mailingowe, blogerzy itp.):

  • aktywne pozyskiwanie nowych wydawców;
  • budowanie długotrwałych relacji z wydawcami;
  • planowanie działań w krótkim i długim okresie przy użyciu dostępnych narzędzi;
  • doradztwo w rozwoju kanałów wydawców;
  • support;
  • account management;

2. współpraca z reklamodawcami:

  • aktywne poszukiwanie nowych reklamodawców, negocjacje biznesowe i uruchamianie programów;
  • tworzenie mediaplanów;
  • bieżąca kontrola kampanii;
  • prowadzenie działań maksymalizujących efektywność kampanii;
  • prowadzenie rozliczeń, raportowanie.

Wymagania

  • Umiejętność priorytetyzacji zadań i samodzielnego planowania pracy.
  • Zorientowanie na sprzedaż (pozyskiwanie nowych klientów i wydawców)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Wykształcenie wyższe (minimum licencjat).
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi Google (Gmail, Google Docs).
  • Doświadczenie w prowadzeniu działań afiliacyjnych.

Oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Samodzielność.
  • Pracę w międzynarodowym zespole.
  • Pakiet szkoleń branżowych, możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji.
  • Pakiet Medicover.
  • Biuro w dobrze skomunikowanej części Warszawy (ul. Tamka, Śródmieście).

Profil kandydata

  • Osoba pozytywna i otwarta.
  • Osoba o umyśle analitycznym, szybko przyswajająca zagadnienia związane z IT.
  • Osoba interesująca się online marketingiem, zagadnieniami związanymi z kampaniami internetowymi, posiadająca podstawową wiedzę o performance marketingu i działających w nim modelach rozliczeń.
  • Osoba otwarta i dynamiczna.

Prosimy wysyłać aplikacje pod adres: career@adtraction.com.

Madrid / Spain

Digital Content and Social Media Manager (Junior)

Opis stanowiska
Berlin / Germany